Hodowla

Hodowla egzotycznych zwierząt to nasza pasja, która trwa nieprzerwanie od wielu lat. Zaczęło się skromnie, od kilku niewielkich modliszek, następnie przyszedł czas na pajęczaki oraz większe gady. Dziś możemy się pochwalić się pokaźną „kolekcją” zwierząt, w której skład wchodzą przeróżne, często rzadkie w polskich hodowlach, gatunki owadów, pająków i skorpionów, węży oraz jaszczurek. Z tych ostatnich szczególnym upodobaniem darzymy gekony z Nowej Kaledonii (rodzaj Rhacodactylus i Correlophus), Australii (Nephrurus, Underwoodisaurus, Oedura) oraz gekony lamparcie, których mnogość odmian barwnych zawsze nas fascynowała. Zdobyte latami doświadczenie i wiedza w kwestii utrzymania i rozmnażania  zwierząt egzotycznych pozwala nam w każdym sezonie cieszyć się z pięknego i zdrowego przychówku, którego liczba rośnie z roku na rok.

Kupując zwierzę z naszej hodowli masz pewność, że:

  1. Jest przede wszystkim zdrowe, rozkarmione, prawidłowo suplementowane i nie posiada żadnych wad (jeśli jest inaczej to informujemy o tym).
  2. Pochodzi ze znanego źródła. W praktyce większość oferowanych osobników jest własną nadwyżką hodowlaną.
  3. Młode są najwyższej jakości, o znanej odmianie barwnej (jeśli występuje). Rodzice nie są spokrewnieni, są wolni od wad genetycznych i dobrani pod względem konkretnych cech.
  4. Doradzimy przy wyborze konkretnych akcesoriów potrzebnych do stworzenia zwierzęciu odpowiednich warunków do życia.

 Aktualnie w hodowli posiadamy m.in.:

Po kliknięciu na powyższe linki można zobaczyć nasze samce i samice hodowlane oraz przychówek oferowany na sprzedaż.

Bądź cały czas na bieżąco! Zaglądaj na naszego Bloga oraz na nasz fanpage na Facebook.